Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły.

Zapisy na kurs Dobre Maniery na co dzień 

W drugiej połowie sierpnia zaplanowane jest spotkanie w ramach kursu Dobre Maniery na co dzień.

Zostały jeszcze 4 wolne miejsca. Zachęcamy do wzięcia udziału.

Szkolenie online dla przedsiębiorców

Pokaz kulinarny – KUCHNIA TATARSKA – w ramach projektu „NOCE I DNIE – międzypokoleniowe odkrywanie sąsiedztwa kultur”

Kolejny pokaz kulinarny w ramach projektu Noce i Dnie. Film nakręcony został w przepięknej posiadłości Państwa Chaleckich, ich gospodarstwie agroturystycznym w uroczym zakątku Stoku Wiśniewskiego.

Pokaz kulinarny – Wielkanoc 2021 – w ramach projektu „Noce i Dnie 2020”

Co jadano w Serbinowie w Święta Wielkanocne?  To kolejne spotkanie wokół NOCY I DNI, tym razem w nawiązaniu do wielkanocnego stołu. 

Rozmowa na antenie Radia Podlasie 

Tytuł: „Noce i Dnie 2020”. Podsumowanie projektu realizowanego w 45. rocznicę premiery filmu Jerzego Antczaka. W rozmowie przeprowadzonej przez Agnieszke Osmólską-Ilczuk uczestniczyli: Hubert Pasiak, prezes stowarzyszenia i koordynator projektu, a także zaproszeni do realizacji warsztatów kulinarnych i filmowych, Beata Izdebska i Paweł Przewoźny.

Pokaz kulinarny w ramach projektu „Noce i Dnie 2020”

Obyczaje kulinarne dworów polskich przełomu XIX i XX w. to fascynujący temat. Warto wracać do tradycji, przenosić jej elementy do współczesnego świata, pielęgnować bycie przy wspólnym stole. Obecność, rozmowę… Może właśnie czas ograniczeń, którego doświadczamy, pozwoli nam bardziej to docenić. Dziękuję Stowarzyszenie Sokial za zaproszenie do projektu przybliżającego świat powieści „Noce i dnie” Marii Dąbrowskiej, a Pawłowi Przewoźnemu z White Studio za niezwykły sposób słuchania i podpatrywania rzeczywistości.

Pierwsze szkolenie dla seniorów

W grudniu po raz pierwszy przeprowadziliśmy szkolenie Dyplomatyczny senior. Ale nie tylko dlatego to szkolenie było wyjątkowe. Spotkanie odbyło się w formie zdalnej, co było nowym doświadczeniem dla jego uczestników. Pomimo początkowych trudności, wszystkim udało się dołączyć do spotkania. To była ogromna przyjemność i ciekawe doświadczenie. Podziękowania i uśmiechy dla wspaniałych słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Mordach oraz Fundacja DONUM i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Ireny Ostaszyk.

Spotkania w Towarzystwach Biznesonych

Spotkanie w gronie Towarzystwa Biznesowego Bialskiego i Warszwskiego na temat savoir-vivre’u w biznesie. Dziękuję za wspólny czas i wyjątkową atmosferę!

Bądźmy w kontakcie

Jesteśmy otwarci na nowe kontakty.
Jeśli masz pytanie, skorzystaj z formularza.